Leírás és Paraméterek
DAYPACK 2.0
Mindennapi használatra tervezett DAYPACK háti felturbózott változa.
Ez a táska vízlepergető, rugalmas oldalzsebekkel, ergonomikus vállpántokkal és rejtett hátsó zsebbel rendelkezik. Kipárnázott hátsó részének és széles pántjának köszönhetően kényelmesen hordhatod az utcán, tömegközlekedésen vagy akár túrázáshoz is.
A GOT BAG nem csak egy szimpla márka, hanem egy elköteleződés a környezettudatosság felé. Hiszen a táskához felhasznált anyagok 60% az óceánból kihalászott műanyag szemétből készül, 40% pedig egyéb újrahasznosított anyagokból van. Ez a hátizsák minden aspektusában a föld egészségét figyelembe véve készül.
- Méret: 36 x 28 x 12
- Súly: 540g
- Liter: 11L
- Anyag: 60% Óceánból nyert műanyag
- Vízálló
- Laptop méret: 14"
- Német desing (Mainz)
Create an impact
| Típus | Háti |
| Anyag | Ocean Impact Plastic |
| Férfi/ Női | Unisex |
| Kollekció | Daypack |
| Laptop méret | 14" |
| Márka | GOT BAG |
| Méret | 36 x 28 x 12 |
| Súly | 540g |
| Liter | 11L |
| Anyag | 60% Óceánból nyert műanyag |
| Vízálló | |
| Laptop méret | 14" |
| Német desing (Mainz) |
Hasonló termékek
Got Bag - Puffer Square Bag Large - Monochrome Scallop
Raktáron
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
27.900 Ft
