Leírás és Paraméterek
ROLLTOP LITE
A klasszikus ROLLTOP hátizsák kompakt változata.
Ez a táska vízálló, 15" kivehető laptopő tartóval, valamint akár 26 literre bővíthető belső tárolóval rendelkezik. A GOT BAG nem csak egy szimpla márka, hanem egy elköteleződés a környezettudatosság felé. Hiszen a táskához felhasznált anyagok 60% az óceánból kihalászott műanyag szemétből készül, 16% pedig egyéb újrahasznosított anyagokból van. A maradék 24% ugyan nem újrahasznosított (cipzár, párnahab és a csatok), de minden aspektusában a föld egészségét figyelembe véve készülnek.
- Méret: 42 x 32 x 15 (kitekerve: 63 x 32 x 15)
- Liter: 26L
- Súly: 1020g
- Anyag: 60% Óceánból nyert műanyag
- Vízálló
- Laptop méret: 15"
- Rollup felső rész
- Német desing (Mainz)
Create an impact
| Típus | Háti |
| Anyag | Ocean Impact Plastic |
| Férfi/ Női | Unisex |
| Kollekció | Rolltop |
| Laptop méret | 15" |
| Márka | GOT BAG |
| Vízálló cipzár | Igen |
| Méret | 42 x 32 x 15 (kitekerve:63 x 32 x 15) |
| Liter | 26L |
| Súly | 1020g |
| Anyag | 60% Óceánból nyert műanyag |
| Vízálló | |
| Laptop méret | 15" |
| Rollup felső rész | |
| Német desing (Mainz) |
Hasonló termékek
Got Bag - Puffer Square Bag Large - Monochrome Scallop
Raktáron
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
27.900 Ft
