Keresés
Eastpak - Transit'R S Black Denim
Raktáron
-8.610 Ft
-15%
Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára:
57.500 Ft
| Anyag | Poliészter |
| Liter | 42L |
| súly | 2.42kg |
| Méret | 51x32,5x23cm |
| Nagyság | Kabin |
| Garancia | 30 év |
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
Eastpak TRANSIT'R S Keith Haring 3 Eyes
Raktáron
-9.100 Ft
-15%
| Anyag | Poliészter |
| Liter | 42L |
| súly | 2.42kg |
| Méret | 51x32,5x23cm |
| Nagyság | Kabin |
| Garancia | 30 év |
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
Eastpak TRANSIT'R 4 S Sunday Grey
Raktáron
-9.400 Ft
-15%
Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára:
62.990 Ft
| Anyag | Poliészter |
| Liter | 44L |
| súly | 2.9kg |
| Méret | 54x35x23cm |
| Nagyság | Kabin |
| Garancia | 30 év |
Várható kiszállítás: 2026. április 29.