Keresés
Eastpak - Tranverz Cnnct S Cnnct Admiral Kabin Bőrönd
Raktáron
-10.500 Ft
-15%
Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára:
69.990 Ft
| Anyag | Poliészter |
| Liter | 42L |
| súly | 2.82kg |
| Méret | 51x32.5x25cm |
| Nagyság | Kabin |
| Garancia | 30 év |
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
Eastpak - Tranverz Cnnct M Cnnct Top Black Közepes Bőrönd
Raktáron
-11.500 Ft
-15%
Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára:
76.990 Ft
| Anyag | Poliészter |
| Liter | 78L |
| súly | 3.58kg |
| Méret | 67x35,5x30cm |
| Nagyság | Közepes |
| Garancia | 30 év |
Várható kiszállítás: 2026. április 29.