Keresés
Got Bag - ROLLTOP EASY - Black
Raktáron
39.900 Ft
| Méret | 42x30x15cm |
| Anyag | Ocean Impact Plastic |
| Liter | 20L |
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
Got Bag - ROLLTOP EASY - Soft Shell
Raktáron
39.900 Ft
| Méret | 42x30x15cm |
| Anyag | Ocean Impact Plastic |
| Liter | 20L |
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
Samsonite Coatify Biz Rolltop Backpack 14.1" Green
Külső raktáron
44.990 Ft
| Liter | 18L |
| Garancia | 1 év |
Várható kiszállítás: 2026. május 08.
Samsonite Coatify Biz Rolltop Backpack 14.1" Pink
Külső raktáron
44.990 Ft
| Liter | 18L |
| Garancia | 1 év |
Várható kiszállítás: 2026. május 08.
Samsonite 4Pack Laptop Rolltop Hátizsák 15.6" Black
Külső raktáron
56.990 Ft
| Méret | 41x31.5x13.5cm |
| Anyag | Poliészter |
| Liter | 23L |
| Garancia | 1 év |
Várható kiszállítás: 2026. május 08.
Samsonite Coatify Biz Rolltop Backpack 15.6" Black
Külső raktáron
56.990 Ft
| Méret | 44x29x14cm |
| Anyag | Poliészter |
| Liter | 23L |
| Garancia | 2 év |
Várható kiszállítás: 2026. május 08.
Samsonite Coatify Biz Rolltop Backpack 15.6" Blue
Külső raktáron
56.990 Ft
| Méret | 44x29x14cm |
| Anyag | Poliészter |
| Liter | 23L |
| Garancia | 1 év |
Várható kiszállítás: 2026. május 08.
Samsonite Coatify Biz Rolltop Backpack 15.6" Green
Külső raktáron
56.990 Ft
| Méret | 44x29x14cm |
| Anyag | Poliészter |
| Liter | 23L |
| Garancia | 2 év |
Várható kiszállítás: 2026. május 08.
Samsonite Coatify Biz Rolltop Backpack 15.6" Rose
Külső raktáron
56.990 Ft
| Méret | 44x29x14cm |
| Anyag | Poliészter |
| Liter | 23L |
| Garancia | 2 év |
Várható kiszállítás: 2026. május 08.
Got Bag - ROLLTOP Lite 2.0 - Black
Raktáron
59.600 Ft
| Méret | 42x32x15cm |
| Anyag | Ocean Impact Plastic |
| Liter | 26L |
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
Got Bag - ROLLTOP Lite 2.0 - Algae
Raktáron
59.600 Ft
| Méret | 42x32x15cm |
| Anyag | Ocean Impact Plastic |
| Liter | 26L |
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
Got Bag - Pro Pack- Black
Raktáron
59.600 Ft
| Méret | 50x32x16cm |
| Anyag | Ocean Impact Plastic |
| Liter | 25L |
Várható kiszállítás: 2026. április 29.