Leírás és Paraméterek
ROLLTOP LITE
A klasszikus ROLLTOP hátizsák kompakt változata.
Ez a táska vízálló, 15" kivehető laptopő tartóval, valamint akár 26 literre bővíthető belső tárolóval rendelkezik. A GOT BAG nem csak egy szimpla márka, hanem egy elköteleződés a környezettudatosság felé. Hiszen a táskához felhasznált anyagok 60% az óceánból kihalászott műanyag szemétből készül, 16% pedig egyéb újrahasznosított anyagokból van. A maradék 24% ugyan nem újrahasznosított (cipzár, párnahab és a csatok), de minden aspektusában a föld egészségét figyelembe véve készülnek.
- Méret: 43 x 33 x 16 (kitekerve: 66 x 33 x 16)
- Liter: 31L
- Súly: 1130g
- Anyag: 60% Óceánból nyert műanyag
- Vízálló
- Rollup felső rész
- Német desing (Mainz)
Create an impact
| Típus | Háti |
| Anyag | Ocean Impact Plastic |
| Férfi/ Női | Unisex |
| Kollekció | Rolltop |
| Laptop méret | 15" |
| Márka | GOT BAG |
| Méret | 43 (66-ra bővíthető) x 33 x 16 cm |
| Liter | 31 literig |
| Súly | 1130 g |
| Anyag | 60% Óceánból nyert műanyag |
| Por- és vízálló IP54-ig, nagyfrekvenciás hegesztett varratokkal | |
| Mágneses roll-top zár (ÚJ!) | |
| Kivehető 15”-os laptop tok cipzárral | 41 cm x 33 cm (Ma x Sz) (ÚJ!) |
| Kompressziós hevederek | |
| Párnázott hátlap | |
| Optimalizált ergonomikus vállpántok (ÚJ!) | |
| Állítható hosszúságú és magasságú mellkaspánt | |
| Belső cipzáras zseb kulcstartóval (ÚJ!) | |
| Kivehető belső palacktartó (ÚJ!) | |
| Rejtett hátsó zseb (ÚJ!) | |
| Csomagszíj | |
| Német desing (Mainz) |
Hasonló termékek
Got Bag - Puffer Square Bag Large - Monochrome Scallop
Raktáron
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
27.900 Ft
