Leírás és Paraméterek
ROLLTOP EASY
Puha, vízlepergető anyagból készült, cipzáras tekercs tetejével és külső palackzsebekkel.
- Méret: 42 cm (66 cm-re bővíthető) x 30 x 15 cm
- Liter: 20 - 31 l
- Súly: 710 g
- Anyag: 60% Óceánból nyert műanyag
- Vízlepergető szövet
- Rugalmas rolltop zárás cipzárral
- Külső palackzsebek
- Két belső cipzáras zseb
- Rejtett hátsó zseb
- Ergonomikus vállpántok
- Párnázott, légáteresztő háttámla, csomagtartó pánttal
- Beépített 16”-os laptop rekesz 40 cm x 28 cm (Ma x Szé)
- Német design (Mainz)
Create an impact
| Típus | Háti |
| Anyag | Ocean Impact Plastic |
| Férfi/ Női | Unisex |
| Kollekció | Rolltop |
| Laptop méret | 16" |
| Márka | GOT BAG |
| Méret | 42 cm (66 cm-re bővíthető) x 30 x 15 cm |
| Liter | 20 - 31 l |
| Súly | 710 g |
| Anyag | 60% Óceánból nyert műanyag |
| Vízlepergető szövet | |
| Rugalmas rolltop zárás cipzárral | |
| Külső palackzsebek | |
| Két belső cipzáras zseb | |
| Rejtett hátsó zseb | |
| Ergonomikus vállpántok | |
| Párnázott, légáteresztő háttámla, csomagtartó pánttal | |
| Beépített 16”-os laptop rekesz 40 cm x 28 cm (Ma x Szé) | |
| Német design (Mainz) |
Hasonló termékek
Got Bag - Puffer Square Bag Large - Monochrome Scallop
Raktáron
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
27.900 Ft
