Leírás és Paraméterek

4pack Laptop Rolltop Hátizsák 15.6"
- Méret: 41 x 31.5 x 13.5 cm / 1 kg / 23 L
- Anyag: A külső szövet felső felének és a belső bélésnek 100%-a újrahasznosított PET műanyagból készül, így 18 db műanyag kulacsnak (0,5L – 20g) megfelelő mennyiséget takarítanak meg a hulladéklerakókból.
- Laptoprekesz: 15.6"
| Típus | Háti |
| Anyag | Poliészter |
| Férfi/ Női | Unisex |
| Kollekció | 4Pack |
| Márka | Samsonite |
| Garancia | 1 év |
| Méret | 41 x 31.5 x 13.5 cm |
| Súly | 1 kg |
| Liter | 23 L |
| Anyag | poliészter. A külső anyag 100%-a újrahasznosított PET műanyagból készül. |
| Laptoprekesz | 15.6" |
Hasonló termékek
Samsonite Armox Laptop Hátizsák L Overnight Moss
Raktáron
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
56.990 Ft
Samsonite 4Pack Laptop Hátizsák 15.6" Black
Raktáron
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
56.990 Ft
Samsonite Outtrax Underseat M Táska Forest Green
Raktáron
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
56.990 Ft
Samsonite Glazed Underseat Backpack 17,3" M Black
Raktáron
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
56.990 Ft
Samsonite Securipak 2.0 Backpack 17.3"Black
Külső raktáron
Várható kiszállítás: 2026. május 08.
59.990 Ft
Samsonite 4Pack Laptop Squared Hátizsák 14.1" Sand
Külső raktáron
Várható kiszállítás: 2026. május 08.
52.990 Ft
Samsonite 4Pack Laptop Hátizsák 14.1" Black
Raktáron
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
52.990 Ft
Samsonite Coatify Biz Hátizsák 15.6" Blue
Külső raktáron
Várható kiszállítás: 2026. május 08.
52.990 Ft
Samsonite 4Pack Laptop Round Hátizsák 14.1" Black
Raktáron
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
52.990 Ft
Samsonite 4Pack Laptop Hátizsák 14.1" Lemon Yellow
Külső raktáron
Várható kiszállítás: 2026. május 08.
52.990 Ft
Samsonite Glam-Go Laptop Hátizsák 15.6" Ash Rose
Külső raktáron
Várható kiszállítás: 2026. május 08.
61.990 Ft