Leírás és Paraméterek
Hajo Lotus
Minimalista hátizsák PET palackból újrahasznosított anyagból.
A berlini márka egy igazán különleges kollekciót alkotott. Nem csak anyagában, de kinézetében is egyedi, letisztult, strapabíró.
- Méret: 50 x 30 x 12 cm
- Liter: 16
- Súly: 850 g
- Anyag: Egyedi 900D Oxford poliészterből (rPET) készült, újrahasznosított műanyag palackokból, bordázott poliuretán (PU) bevonattal
- Vízálló anyag
- Laptop méret: 16.4"
- Rolltop felső rész, hogy a tartalomtól függően csukhasd össze
- 3db belső zseb
- belső elasztikus kulacstartó
- fényvisszaverő szalagok a nagyobb biztonság érdekében éjszaka
- A fő nyílás két pattintógombbal záródik
- Még több info:
- PFC és PVC mentes
- PeTA approved (vegan)
- Repülőre vihető
- Design in Berlin
Protect the Planet
| Típus | Háti |
| Férfi/ Női | Unisex |
| Kollekció | Hajo Backpack |
| Márka | Ucon Acrobatics |
| Méret | 50 x 30 x 12 cm |
| Liter | 16 |
| Súly | 850 g |
| Anyag | Egyedi 900D Oxford poliészterből (rPET) készült, újrahasznosított műanyag palackokból, bordázott poliuretán (PU) bevonattal |
| Vízálló | Igen |
| Laptop méret | 16.4" |
| Belső zseb | 3db |
| Kulacs tartó | igen (belül) |
| Anyag | PDC és PVC mentes |
| PeTA approved | igen (vegan) |
| Repülőre vihető | igen |
| Design | Berlin |
Hasonló termékek
Ucon - Hajo Medium Lotus Dark Navy - Light Grey Hátizsák
Raktáron
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
39.990 Ft
Ucon - Jona Large Lotus Infinity Dusty Blue-Light Sand
Raktáron
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
24.900 Ft
