Leírás és Paraméterek
Hajo Lotus
Minimalista hátizsák PET palackból újrahasznosított anyagból.
A berlini márka egy igazán különleges kollekciót alkotott. Nem csak anyagában, de kinézetében is egyedi, letisztult, strapabíró.
- Méret: 45 x 30 x 12 cm (rolled out: 63x30x12 cm)
- Liter: 16-20 L
- Súly: 760 g
- Anyag: Polyurethane (PU) with polyester (PET), PVC & PFC-free
- Vízálló anyag
- Laptop méret: 15.4"
- Rolltop felső rész, hogy a tartalomtól függően csukhasd össze
- 3db belső zseb
- belső elasztikus kulacstartó
Még több info: - PFC és PVC mentes
- PeTA approved (vegan)
- Repülőre vihető
- Design in Berlin
Protect the Planet
| Típus | Háti |
| Férfi/ Női | Unisex |
| Kollekció | Hajo Backpack |
| Márka | Ucon Acrobatics |
| Méret | 45 x 30 x 12 cm (rolled out:63x30x12 cm) |
| Liter | 16-20 L |
| Súly | 800 g |
| Anyag | Polyurethane (PU) with polyester (PET), PVC & PFC-free |
| Vízálló | Igen |
| Laptop méret | 15.4" |
| Belső zseb | 3db |
| Kulacs tartó | igen (belül) |
| Anyag | PDC és PVC mentes |
| PeTA approved | igen (vegan) |
| Repülőre vihető | igen |
| Design | Berlin |
Hasonló termékek
Ucon - Jona Large Lotus Infinity Dusty Blue-Light Sand
Raktáron
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
24.900 Ft
