Leírás és Paraméterek
Ucon - Hajo Mini Aloe Light Grey/ Black Hátizsák
Aloe kollekció!
Az Aloe sorozat egy innovatív, 93%-ban újrahasznosított PET palackokból készült vízálló anyag, amelyet az Ucon Acrobatics fejlesztett ki.
- Méret: 42 x 28 x 10 cm (rolled out: 56 x 28 x 10 cm)
- Liter: 12-16 L
- Súly: 820 g
- Anyag: Polyurethane (PU) with polyester (PET), PVC & PFC-free
- Vízálló anyag
- Laptop méret: 16.4"
- Cipzáras oldalsó gyors elérése a nagy zsebnek
- Rolltop felső rész, hogy a tartalomtól függően csukhasd össze
- 2db belső zseb
- belső elasztikus kulacstartó
Még több info: - Héj anyaga: 92% újrahasznosított poliészter (rPET), 6% PU, 2% poliuretán (TPU).
- Bélés: 100% újrahasznosított poliészter (rPET)
- Hálószalag: 100% újrahasznosított poliészter (rPET)
- Laptop rekesz: Újrahasznosított neoprén (CR)
- Fém hardver: 100% vas (FE)
- Minden anyag REACH-kompatibilis
- PFC és PVC mentes
- PeTA approved (vegan)
- Repülőre vihető
- Design in Berlin
| Típus | Háti |
| Férfi/ Női | Unisex |
| Kollekció | Hajo Mini Backpack |
| Laptop méret | 16" |
| Márka | Ucon Acrobatics |
| Méret | 42 x 28 x 10 cm (rolled out:56x28x10 cm) |
| Liter | 12 L |
| Súly | 820 g |
| Anyag | Polyurethane (PU) with polyester (PET), PVC & PFC-free |
| Vízálló | Igen |
| Laptop méret | 16.4" |
| Belső zseb | 2db |
| Kulacs tartó | igen (belül) |
| Anyag | PDC és PVC mentes |
| PeTA approved | igen (vegan) |
| Repülőre vihető | igen |
| Design | Berlin |
Hasonló termékek
Ucon - Hajo Medium Lotus Dark Navy - Light Grey Hátizsák
Raktáron
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
39.990 Ft
Ucon - Jona Large Lotus Infinity Dusty Blue-Light Sand
Raktáron
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
24.900 Ft
