Leírás és Paraméterek
Ucon - Hajo Mini Lotus Infinity Glacier Grey
Minimalista hátizsák PET palackból újrahasznosított anyagból.
A Lotus Infinity sorozatot a „PUrTEX∞” - egy egyedi, ultratartós technikai anyagból készítik, amelyet az Ucon Acrobatics több év alatt fejlesztett ki. Újrahasznosított textilhulladékból készül, és oldószermentes poliuretán (PU) merev bevonattal van ellátva.
- Méret: 42 x 28 x 10 cm (rolled out: 56 x 28 x 10 cm)
- Liter: 12-16 L
- Súly: 850 g
- Anyag: PUrTEX∞
- Vízálló anyag
- Laptop méret: 15.4" (26x37cm)
- Cipzáras oldalsó gyors elérése a nagy zsebnek
- Rolltop felső rész, hogy a tartalomtól függően csukhasd össze
- 2db belső zseb
- belső elasztikus kulacstartó
Protect the Planet

| Típus | Háti |
| Férfi/ Női | Unisex |
| Kollekció | Hajo Mini Backpack |
| Márka | Ucon Acrobatics |
| Méret | 42 x 28 x 10 cm (rolled out:56x28x10 cm) |
| Liter | 12-16 L |
| Súly | 850 g |
| Anyag | PUrTEX∞ |
| Vízálló | Igen |
| Laptop méret | 15.4" |
| Belső zseb | 2db |
| Kulacs tartó | igen (belül) |
| Design | Berlin |
Hasonló termékek
Ucon - Hajo Medium Lotus Dark Navy - Light Grey Hátizsák
Raktáron
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
39.990 Ft
Ucon - Jona Large Lotus Infinity Dusty Blue-Light Sand
Raktáron
Várható kiszállítás: 2026. április 29.
24.900 Ft
